OBAVIJEST UČENICIMA O OBVEZAMA UOČI ZAVRŠETKA NASTAVNE ODNOSNO ŠKOLSKE GODINE 2018./2019.
Autor: Silvija Kožić, 5. 6. 2019.

Dragi učenici,

budući da se bliži kraj nastavne godine, podsjećamo vas da se ocjene zaključuju javno, u razrednom odjelu, na zadnjem satu nastave pojedinog predmeta. Ukoliko smatrate da niste objektivno ocijenjeni, možete podnijeti zahtjev za polaganje ispita pred povjerenstvom. Zahtjevi se predaju u tajništvo Škole po završetku nastavne godine, a za pomoć pri sastavljanju svakako se obratite razredniku.

O ocjeni vladanja obavijestit će vas vaši razrednici tijekom sljedećeg tjedna.

Molimo vas da razrednicima predate potpisane suglasnosti za izbornu nastavu u roku naznačenom na obrascima koje ste zaprimili tijekom prethodna tri tjedna.

Ujedno vas molimo da besplatne udžbenike koje ste dobili od Grada Svetog Ivana Zeline ili Grada Zagreba, udžbenike koje ste dobili na korištenje od knjižničarke, kao i knjige posuđene iz školske knjižnice vratite do završetka nastavne godine u terminima koje ćete dogovoriti s razrednicima ili knjižničarkom. Iznimno, udžbenike i knjige možete vratiti nakon provedenog dopunskog rada i položenih ispita državne mature.

Učenike koji imaju prebivalište na području Grada Zagreba molimo da u tajništvu podignu ovjereni popis udžbenika za sljedeću školsku godinu. Učenici sadašnjih prvih razreda, osim onih koji imaju prebivalište na području Grada Zagreba, udžbenike će dobiti od Grada Svetog Ivana Zeline, za što ne moraju podnositi nikakav zahtjev.

Podjela svjedodžbi održat će se u petak, 28. lipnja 2019. s početkom u 11:00 sati. Na školskom će se trgu održati kratka prigodna svečanost na kojoj će se dodijeliti nagrade učenicima, a sama podjela svjedodžbi održat će se u učionicama. Raspored razreda po učionicama bit će objavljen naknadno. Na svečanost pozivamo sve učenike, uz napomenu da će učenici 2.e i 3.e, te 1.a, 1.b, 2.a i 2.b razreda svjedodžbe dobiti krajem kolovoza, nakon što donesu potvrde o obavljenoj stručnoj praksi odnosno praktičnoj nastavi. Potvrde će se zaprimati 26. kolovoza 2019., a o terminu podjele svjedodžbi bit ćete obaviješteni putem školske web stranice.

O konačnoj odluci Zagrebačke županije o kalendaru rada sljedeće školske godine bit ćete također obaviješteni putem školske web stranice.

Želimo vam uspješan završetak nastavne godine i ugodne ljetne praznike!