PRIJEVOZ UČENIKA - OBAVIJEST
Autor: Martina Zerec, 14. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

prema obavijesti Čazmatransa, prijevoz je većim dijelom prilagođen našem rasporedu, a eventualne bi se teškoće mogle javiti vezano za predsat (11:50) u B tjednu (OG i E razredi poslijepodne).

Predsat je učestaliji u A, B i P razredima, te će prijevoz biti organiziran na način da u A smjeni (obrtnički razredi i agrotehničari popodne) autobusi s polazišnih stanica kreću u 11:00 sati, što će osigurati dolazak učenika u školu najkasnije na početak predsata, dok će u B smjeni (obrtnički razredi i agrotehničari ujutro) autobusi s polazišnih stanica kretati u 11:30 ili 11:45 (javit će naknadno). To znači da će učenici OG i E razreda, koji predsat imaju znatno rjeđe, na taj sat u određenoj mjeri kasniti ili uopće neće moći dolaziti, što će se uvažavati i u e-Dnevniku voditi pod Ostalo.

Iznimno, dolazak u popodnevnu smjenu danas, 14. rujna 2020. bit će prema dosadašnjem voznom redu, budući da učenici nisu obaviješteni o izmjenama, te će kasniti iz većine smjerova.

Po završetku nastave u jutarnjoj smjeni redovne linije prema svim mjestima iz Svetog Ivana Zeline kreću u 14:20, te će se njima koristiti i naši učenici.

Po završetku nastave u poslijepodnevnoj smjeni organizirat će se prijevoz za naše učenike prema svim mjestima s polaskom u 18:00 sati.

Novost je i to da učenici i u odlasku i u dolasku koriste redovna stajališta autobusa u centru Svetog Ivana Zeline, odnosno ne koriste stanicu kod sportske dvorane, koja je ove godine namijenjena isključivo i samo učenicima osnovne škole.

Dođe li do izmjena, obavijestit ćemo vas putem web stranice.

VOZNI RED – DOPUNA OBAVIJESTI O PRIJEVOZU

Dragi učenici, poštovani roditelji,

temeljem zaprimljenih upita, obavještavamo vas da Škola do ovog trenutka NIJE zaprimila podatke vezane za konkretan vozni red, iako smo ih zatražili.

Stoga nismo u mogućnosti dati točne odgovore na pitanja vezana za vrijeme polaska autobusa s pojedine autobusne stanice odnosno iz pojedinog mjesta.

Obavještavanje o voznom redu primarno je zadaća organizatora prijevoza, no budući da je to podatak koji je i školi od izuzetnog interesa i značaja, objavit ćemo ga na našoj web stranici, Facebook stranici i u Teamsu čim zaprimimo pisani dokument.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Ravnateljica